برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از طریق مشارکت مالی

اگر قصد دریافت تابعیت دوم از کشوری با ارزش پاسپورت بالا دارید، برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری انتخاب خوبی برای شماست. برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، یک برنامه دولت دومینیکن است که از ابتکارات اجتماعی-اقتصادی با هدف هدایت توسعه ملی حمایت می کند. طبق این برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، متقاضیان می توانند تابعیت اقتصادی دومینیکا را با کمک مالی به دولت (صندوق EDF)  کسب کنند. لازم به ذکر است که یکی از راحت ترین راه های دریافت تابعیت دوم، برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری میباشد. با اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری و دریافت اقامت دائم دومینیکا، شما و خانواده تان میتوانید از مزایای تابعیت این کشور، از جمله داشتن پاسپورتی با ارزش بسیار بالا بهره مند شوید.

تمام پول تولید شده برای صندوق EDF صرف بهبود پروژه هایی در بخش دولتی و خصوصی می شود که نیاز به حمایت مالی دارند. این پروژه ها شامل ساخت مدارس، بازسازی بیمارستان ها، ایجاد یک استادیوم ورزشی ملی، و همچنین انواع دیگر تعهدات در صنایع متعدد مانند گردشگری، فناوری اطلاعات و کشاورزی است.

 

متقاضی میتواند با پرداخت هزینه های درج شده در جدول، در برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری شرکت کند.

اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

 

بر اساس قوانین و مقررات حاکم بر برنامه دومینیکا CBI، متقاضی اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مسئول پرداخت حداقل سهم EDF است. پرداخت‌ها از طریق انتقال بانکی انجام می‌شود، و هرگونه هزینه‌های بانکی قابل اعمال نیز باید پرداخت شود تا از دریافت کل مبلغ کمک EDF توسط دولت اطمینان حاصل شود.

حداقل مبلغ کامل کمک جهت اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به دلار ایالات متحده (USD) بیان می شود. با این حال، دولت پرداخت‌های یورو (یورو) و پوند استرلینگ (GBP) را نیز می‌پذیرد.

 

توجه داشته باشید: هرگونه پرداخت به یورو یا پوند باید معادل یا بیشتر از حداقل مبلغ کمک EDF به دلار باشد. هر گونه پرداختی که در روز پردازش پرداخت کمتر از این باشد به عنوان ناکافی رد خواهد شد.

 

مراحل اخذ تابعیت دومینیکا از طریق مشارکت مالی

اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری یک برنامه کاربردی و دقیق است که به شرح زیر صورت میپذیرد.


جهت اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، شماباید یک نماینده مجاز و مورد تایید دولت دومینیکا را انتخاب نمایید. نماینده به شما در جمع آوری مدارک کمک خواهد کرد. در مرحله ی بعد مدارکی که جهت اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری آماده کرده اید به دولت ارسال خواهد شد. در صورت تایید مدارک شما از طریق دولت، شما موظف به پرداخت هزینه های مورد نیاز خواهید شد. بعد از این مرحله، شما موفق به اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری میشوید و میتوانید پس از آن برای اخذ پاسپورت دومینیکا اقدام نمایید. به طور کلی، از طریق این برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، شما میتوانید تنها در طی 90 روز تابعیت دومینیکن را دریافت کنید.

 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}