افزودن وابستگان در پاسپورت دومینیکا

یکی از مزیت‌های اصلی دریافت تابعیت دومینیکا، امکان افزودن وابستگان در پاسپورت دومینیکا است. دولت دومینیکا اجازه می‌دهد تا وابستگان خود را، مانند همسر، فرزندان و والدین، تحت شرایطی با خود به این کشور بیاورید. این به شما این امکان را می‌دهد که با افزودن وابستگان در پاسپورت دومینیکا در کنار خانواده‌تان زندگی کنید و از امکانات و خدمات متنوعی که دومینیکا ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.

یکی از شرایط اضافه کردن عضو جدید، تحت تکفل بودن فرد است. برای مثال اگر مادر متقاضی اصلی، تحت تکفل وی باشد، او میتواند به راحتی و با پرداخت هزینه های مربوطه، برای مادر خود نیز تابعیت را دریافت نماید. شما میتوانید برای افزودن وابستگان در پاسپورت دومینیکا برای وابستگانی همچون همسر، فرزندان، پدر و مادر خود، در حین یا بعد از دریافت تابعیت دومینیکا برای خودتان، اقدام نمایید. ما، به عنوان نماینده دریافت تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، میتوانیم تمامی خدمات مربوط به افزودن وابستگان در پاسپورت دومینیکا را در حین یا بعد از دریافت پاسپورت دومینیکا به متقاضیان ارائه دهیم.

افزودن وابستگان به پاسپورت دومینیکا

در اینجا، راهنمایی جامع تر و همراه با مثال برای افزودن وابستگانتان به تابعیت دومینیکای خودتان قرار داده ایم. شما میتوانید با مشاهده کاتالوگ، امکان افزودن وابستگان در پاسپورت دومینیکا خود را بررسی نمایید. همچنین شما میتوانید در هر زمان، از مشاوران تیم ما نیز در این زمینه مشورت بگیرید و از مزایای شهروندی دومینیکا آگاه شوید.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}