ارزش و اعتبار پاسپورت دومینیکا

جزیره زیبای دومینیکا واقع در حوزه کارائیب، با سواحل شنی چشم‌نواز، کوه‌های سرسبز، جنگل‌های گرمسیری و محلی برای ورزش‌های آبی و پیاده‌روی آماده جذب سرمایه‌گذارانی است که قصد خرید پاسپورت دومینیکا را دارند. این کشور با توجه به ارزش پاسپورت دومینیکا و مزایای شهروندی دومینیکا یکی از برترین کشورها جهت دریافت تابعیت دوم است. مردم این کشور با ملیت‌های متفاوتی در کنار هم زندگی می‌کنند. دومینیکا تنها جزیره‌ای در کارائیب است که هنوز افراد بومی در آن سکونت دارند. جمعیت این جزیره حدود ۷۳۰۰۰ نفر می‌باشد. اگر به دنبال جزئیات بیشتری درباره کشور دومینیکا هستید، می توانید با نگاهی به صفحه دومینیکا کجاست؟ پاسخ سوالات خود را بیابید.

از لحاظ سیاسی و اقتصادی، این جزیره وضعیت پایداری دارد. به همین دلیل دومینیکا محلی امن برای سرمایه‌گذاران خارجی می‌باشد که قصد خرید پاسپورت دومینیکا را دارند. رژیم سیاسی این کشور دموکراسی پارلمانی بوده و رییس‌جمهور به طور مستقیم توسط مردم انتخاب می‌شود. در زمینه اقتصاد، دومینیکا کاملاً به گردشگری، کشاورزی و اخذ مالیات و در نهایت به سرمایه‌گذاری خارجی وابسته است. دومینیکا جهت جلب سرمایه برای توسعه اقتصادی کشور، در مقابل سرمایه‌گذاری در پروژه‌های دولتی، امکان خرید پاسپورت دومینیکا و بهره مندی از مزایای شهروندی دومینیکا را به سرمایه‌گذاران اهداء می‌کند.

از انجایی که مزایای پاسپورت دومینیکا و مزایای شهروندی دومینیکا بسیار زیاد است و باتوجه به ارزش پاسپورت دومینیکا و امنیت کشور دومینیکا، جای تعجب نیست که تقاضای خرید پاسپورت دومینیکا، به خصوص از طریق سرمایه‌گذاری، در چند سال گذشته به طور فزاینده‌ای بین علاقه‌مندان مهاجرت محبوب شده است. برنامه اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری که از سال ۱۹۹۳ راه‌اندازی شده است، بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال دستیابی به ارزش پاسپورت دومینیکا هستند. به طور کلی، دارا بودن تابعیت مضاعف از مزایای بسیار زیادی برخوردار بوده و علاوه بر اعتبار پاسپورت دومینیکا، این کشور از لحاظ جغرافیایی نیز مکانی خاص برای دریافت پاسپورت می‌باشد. با توجه به ارزش پاسپورت دومینیکا، اخذ پاسپورت دومینیکا فرصت‌ها و تجربیات جدید زیادی را در اختیار شهروندان خود قرار خواهد داد. اعتبار پاسپورت دومینیکا باعث برخورداری از مزایای زیادی میشود. از جمله مزایای شهروندی دومینیکا میتوان به این موارد اشاره کرد:

  • امکان دریافت اقامت دائم دومینیکا با برخورداری از تمام مزایای شهروندی دومینیکا از جمله حق داشتن کار
  • معاف از مالیات در صورت عدم اقامت در دومینیکا
  • عدم نیاز به حضور فیزیکی در دومینیکا در عین برخورداری از ارزش پاسپورت دومینیکا
  • شمول فرزندان زیر ۳۰ سال در پرونده و بهره مندی آنان از مزایای شهروندی دومینیکا
  • شمول والدین بالای ۵۵ سال در پرونده و بهره مندی آنان از مزایای شهروندی دومینیکا
  • عدم نیاز به مدرک تحصیلی جهت خرید پاسپورت دومینیکا
  • عدم نیاز به مدرک زبان یا هرگونه مدرک مهارتی جهت برخورداری از ارزش پاسپورت دومینیکا
  • حفظ تابعیت اصلی سرمایه‌گذار
  • سفر به ۱۳۹ کشور دنیا بدون اخذ ویزا با توجه به ارزش پاسپورت دومینیکا
  • امکان تمدید پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به حضور در کشور دومینیکا

 

نمونه دیگری از این مزایا، این است که فرزندان سرمایه‌گذار می‌توانند بدون نیاز به ویزای تحصیلی و تنها به اعتبار پاسپورت دومینیکا در انگلستان تحصیل کرده و پس از پایان آن، بدون نیاز به ویزای کار، برای دو سال در آنجا به کار مشغول شوند. این یکی از مهم ترین مزایای شهروندی در دومینیکا برای فرزندان شماست.

خرید پاسپورت دومینیکا چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که خرید پاسپورت دومینیکا چیست؟ این پاسپورت، یک مدرک شناسایی برای سفرهای بین‌المللی است که به شهروندان قانونی کشور دومینیکا اعطاء می‌گردد و با توجه به اعتبار پاسپورت دومینیکا، این افراد میتوانند به بیش از 139 کشور جهان سفر کنند.. این شهروندان قانونی می‌توانند افرادی باشند که در این جزیره به دنیا آمده‌اند، یا از طرق دیگر شهروندی دومینیکا را کسب کرده‌اند تا از ارزش پاسپورت دومینیکا بهره مند شوند. ارزش پاسپورت دومینیکا به صورتی است که شما میتوانید با استفاده از این پاسپورت به بسیاری از کشورها بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنید. همچنین هزینه ی پاسپورت دومینیکا نسبت به بسیاری از کشورها بسیار مناسب است و همین آن را به انتخاب خوبی برای خرید پاسپورت دوم تبدیل کرده است.

نکته مهم: در رتبه‌بندی باارزش‌ترین پاسپورت‌های‌ کشورهای سرتاسر دنیا در سال ۲۰۲۰، اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه ۳۷ دنیا قرار گرفته است که این حاکی از بالا بودن ارزش پاسپورت دومینیکا است .

مزایای شهروندی دومینیکا

کشور دومینیکا با اعطای پاسپورت دومینیکا، تابعیت اصلی متقاضیان را همچنان به رسمیت می‌شناسد. کسب شهروندی دومینیکا جهت بهره مندی از مزایای شهروندی دومینیکا، از مسیرهای گوناگونی ممکن می‌باشد. با این حال، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای مهاجرت به دومینیکا  در حال حاضر گزینه سرمایه‌گذاری در این جزیره زیبا و خرید پاسپورت دومینیکا می‌باشد. بالابودن اعتبار پاسپورت دومینیکا یکی از مهم ترین مزایای شهروندی دومینیکا است. از سایر مزایای شهروندی دومینیکا میتوان به امنیت کشور دومینیکا نیز اشاره کرد.

 

مزایای شهروندی دومینیکا

 

اعتبار پاسپورت دومینیکا

اعتبار پاسپورت دومینیکا در سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد که با پاسپورت دومینیکا می توان بدون ویزا به ۱۳۹ کشور دنیا از جمله انگلیس و کشورهای حوزه ی شنگن سفر کرد. در بین رتبه بندی جهانی، اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه ۳۳ قرار دارد. خرید پاسپورت دومینیکا یکی از بهترین برنامه های تابعیت اقتصادی در جهان است. این برنامه مقرون به صرفه ترین راه دریافت تابعیت دوم است. این برنامه راهی سریع برای گرفتن گذرنامه دوم برای افزایش دسترسی بدون ویزا به بیش از 139 کشور در سراسر جهان در سریعترین زمان و مناسب ترین هزینه است.

در لینک زیر میتوانید با مشاهده لیست کشورهایی که می‌توان بدون ویزا و با پاسپورت دومینیکا به آنها سفر کرد را مشاهده نمایید و به اعتبار پاسپورت دومینیکا پی ببرید.

 

امنیت کشور دومینیکا

امنیت کشور دومینیکا یکی از مزایای شهروندی دومینیکا است، شما با خرید پاسپورت دومینیکا و زندگی در دومینیکا، خود را در یک محیط امن، صلح‌آمیز و بکر خواهید یافت که از نظر فرهنگی یک جامعه بانشاط و دوستانه را به شهروندان خود ارائه می دهد. البته این تنها یکی از مزایای شهروندی دومینیکا است که شما با خرید پاسپورت دومینیکا به آن دست می یابید. دومینیکا با داشتن صدها رودخانه و آبشار، کوههای مرتفع با پوشش انبوه گیاهی سبز و صخره‌های چشمگیر مشرف به دریای فیروزه‌ای، مناظری باورنکردنی برای بیننده می‌سازد.

طبیعت دومینیکا

شما با خرید پاسپورت دومینیکا می توانید از جاذبه‌های دیدنی این کشور بازدید نمایید. یکی از محبوب‌ترین چشمه‌های آب گرم دنیا در دومینیکا واقع شده که نام آن دریاچه جوشان است. این کشور دارای بسیاری از گونه‌های نادر گیاهی و جانوری می باشد و نماد ملی آن، طوطی سیسرو است که از پرندگان نادر و منحصربه‌فرد است. دریای آرام و پاک دورتادور این کشور مکان‌های دیدنی و جذاب را برای غواصی و اسنورکلینگ فراهم می کند، از جمله به کشتی‌های غرق‌شده و چشمه‌های زیر آب می توان اشاره نمود. در سال ۱۹۹۸، پارک ملی «مورن سه پیتون» توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی معرفی شد.

جمع بندی مزایای خرید پاسپورت دومینیکا و مزایای شهروندی دومینیکا

با توجه به ارزش پاسپورت دومینیکا، شما با خرید پاسپورت دومینیکا علاوه بر دستیابی به پاسپورتی با ارزش، به سایر مزایای شهروندی دومینیکا نیر دست می یابید. امکان انتقال تابعیت دومینیکا به نسل های بعدی و همچنین استفاده از ارزش پاسپورت دومینیکا توسط فرزندان و همراهان شما از سایر مزایای شهروندی دومینیکا برای همراهان است. شما حتی میتوانید چندین سال بعد از خرید پاسپورت دومینیکا، برخی وابستگان خود را از اعتبار پاسپورت دومینیکا بهره مند سازید.

با داشتن تابعیت دوگانه، شما می توانید همزمان پاسپورت اول و پاسپورت دوم خود را داشته باشید و هیچ اجباری به زندگی در دومینیکا نخواهید داشت. در صورت دریافت تابعیت از طریق سرمایه گذاری از مشوق های مالیاتی شرکت ها و معافیت کامل از عوارض واردات برخوردار خواهید بود.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}