تمدید پاسپورت دومینیکا

مالکیت پاسپورت دومینیکا مزایای زیادی دارد که از میان آنها میتوان به امکان سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور دنیا اشاره کرد. اگر علاقه مند به بررسی سایر مزایای پاسپورت دومینیکا هستید، میتوانید صفحه اعتبار پاسپورت دومینیکا را نیز مطالعه کنید. یکی از ویژگی های اخذ پاسپورت دومینیکا، امکان تمدید پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به حضور در کشور دومینیکا است. مهم نیست که از طریق اقامت دومینیکا با خرید ملک اقامت را دریافت کرده اید یا سرمایه گذاری، یکی از خدماتی که ما حتی پس از دریافت پاسپورت دومینیکا میتوانیم به شما ارائه بدهیم، تمدید پاسپورت دومینیکا است. این به این معناست که پاسپورت های منقضی شده یا آنهایی که صفحات خالی ندارند را می توان به راحتی با پرداخت هزینه بدون نیاز به سفر شخصی به دومینیکا یا کنسولگری های آن تمدید کرد. شما میتوانید پاسپورت وابستگانتان را نیز به همین شکل و تنها با ارائه مدارک مورد نیاز برای تمدید پاسپورت دومینیکا و پرداخت هزینه های مربوطه به دولت، تمدید نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت تمدید پاسپورت دومینیکا

  • کپی مصدق شناسنامه یا گزیده ای از سوابق تولد که به درستی به انگلیسی ترجمه شده باشد.
  • کپی گواهی تابعیت.
  • کپی پاسپورت دومینیکا و اصل (گذرنامه قدیمی).
  • درخواست فرم گذرنامه.
  • دو قطعه عکس پاسپورتی، برای درخواست فرم گذرنامه.

کلیه مدارکی که به زبان انگلیسی نیستند باید توسط مترجم مورد تایید به انگلیسی ترجمه شوند. ترجمه باید ضمیمه سند اصلی، ترجمه شده و دارای امضای مترجم، نام کامل و مشخصات تماس وی باشد.

مدارک نباید بیش از سه (3) ماه قبل از ارسال درخواست به مقامات دومینیکن تهیه شده باشند. کلیه اسنادی که به صورت کپی (و نه اصل) ارائه می شوند، مانند شناسنامه، باید محضری باشند (و سپس کپی محضری باید ترجمه شود).

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}