سرمایه گذاری در دومینیکـا

سرمایه گذاری در آینده شما


we are a nation deeply rooted in community values and a mindset of reciprocity

roosevelt skerrit

prime minister of dominica

The Citizenship by Investment Unit (CBIU) is the Government Authority that deals with all matters regarding Citizenship by Investment in the Commonwealth of Dominica

read full welcome

 

دریافت پاسپورت دومینیکا

بدون نیاز به ویزا، به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا سفر کنید

دومینیکا بهترین کشور جهت دریافت پاسپورت دوم است که به‌ منظور جذب سرمایه برای توسعه اقتصاد خود، اقدام به اعطای حق شهروندی و تابعیت در ازای سرمایه‌گذاری یا خرید سهام پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا کرده است.

یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین راه‌ها برای گرفتن پاسپورت دوم،اقدام برای دریافت اقامت دائم دومینیکا در کم‌تر از شش ماه می‌باشد.

 

درباره دومینیکا

پاسپورت دومینیکا

فرصت های اخذ شهروندی

مدارک مورد نیاز

اگر به دنبال اخذ شهروندی از یکی از معتبرترین کشورها و بالابردن ارزش پاسپورت خود هستید، برنامه اقامت دائم دومینیکا برای شماست.

مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا:

  • دریافت گذرنامه دومینیکا بدون نیاز به سفر یا زندگی در دومینیکا
  • سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا با اخذ پاسپورت دومینیکا
  • استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی در دومینیکا
  • حفاظت از آینده خانواده و کسب و کار خودبا اخذ پاسپورت دومینیکا
  • دستیابی به فرصت های سرمایه گذاری جدید با اقامت دائم دومینیکا برای گسترش ثروت شما
  • چارچوب قانونی و دارای پشتوانه و برخورداری از شرایط کامل شهروندی دومینیکا
  • رسیدگی سریع به پرونده‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن و دستیابی آسان به پاسپورت دومینیکا
  • انتقال تابعیت خود به نسل های آینده و دریافت گذرنامه دومینیکا برای فرزندان
  • قابلیت اخذ اقامت دائم دومینیکا و گذرنامه دومینیکا برای والدین
اقامت دومینیکا

پاسپورت دوم عبارت است از اخذ تابعیت کشور دیگر به غیر از کشور مبدا خود، شما با داشتن پاسپورت دوم همانند شهروند آن کشور محسوب خواهید شد و تمامی امتیازات و ویژگی‌هایی که شهروندان همان کشور در سراسر جهان برخوردار هستند را خواهید داشت. معمولا بسیاری از کشورها اقدام به اعطای پاسپورت دوم نمی‌کنند و فقط تابعیت خود را به رسمیت می‌شناسند. اما در این بین کشورهای زیادی از جمله کشور دومینیکا وجود دارند که شما به راحتی خواهید توانست اقامت دائم دومینیکا و گذرنامه دومینیکا را دریافت کنید و سفر راحتی به کشورهای زیادی در جهان داشته باشید.

شما با داشتن گذرنامه دومینیکا و تابعیت دومینیکا به عنوان تابعیت دوم قادر خواهید بود در کشورهایی که پاسپورت دومینیکا شما اعتبار دارد، به راحتی در فعالیت‌های تجاری شرکت کنید، به تحصیل بپردازید، در حین مسافرت با مشکل زیادی اعم از عدم اجازه ورود به خاک و … رو به رو نشوید و مزایای دیگری از این دست. داشتم اقامت دائم دومینیکا در عرصه بین المللی باعث می‌شوند تا شما اعتبار بیشتری داشته باشید و به انجام فعالیت دلخواه خود بپردازید. به طور کلی افرادی که موفق به اخذ پاسپورت دومینیکا میشوند، فرصت‌های بیشتری هم در اختیار خواهند داشت تا به خواسته‌های خود دست پیدا کنند.

بله تابعیت و شهروندی دومینیکا، مادام‌العمر و قابل انتقال به نسل‌های آینده است. شما میتوانید حتی پس از دریافت اقامت دائم دومینیکا برای خودتان، اقدام به اخذ پاسپورت دومینیکا برای فرزند تازه متولد شده تان نیز بکنید.

هزینه پاسپورت دومینیکا با توجه به روشی که شما جهت اخذ پاسپورت دومینیکا انتخاب میکنید متفاوت است. شما به دو روش امکان اخذ پاسپورت دومینیکا را دارید. 1: پرداخت مبلغ صد هزار دلار به دولت دومینیکا جهت دریافت اقامت دائم دومینیکا. 2. سرمایه‌گذاری در املاک و سهام مورد تایید دولت دومینیکا جهت دریافت گذرنامه دومینیکا

از مزایای پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم دومینیکا میتوان به این موارد اشاره کرد: هزینه بسیار پایین، قدرتمند بودن پاسپورت دومینیکا، امکان گرفتن اقامت دائم دومینیکا برای وابستگان، اقامت دائم دومینیکا با برخورداری از مزایای کامل شهروندان دومینیکا، معافیت‌های مالیاتی و شهروندی مادام‌العمر با دریافت گذرنامه دومینیکا با قابلیت انتقال به نسل‌های بعدی.

به اعتبار پاسپورت دومینیکا می‌توانید به بیش از ۱۴۷کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنید. در رتبه‌بندی جهانی نیز پاسپورت دومینیکا در رده سی و سوم قرار دارد.

اخبار دومینیکا

سرمایه گذاری در هتل هیلتون دومینیکا


این هتل در کشور دومینیکا، در پروژه Tranquility Beach با مدیریت برند هتل هیلتون، به عنوان یکی از پروژه‌های رسمی دولت دومینیکا برای برنامه اخذ تابعیت ...

ادامه مطلب

بیانیه جدید دولت دومینیکا برای ایرانیان


طبق بیانیه جدید دولت دومینیکا، از تاریخ 17 جولای 2023، همه ی متقاضیان ایرانی که بالای 16 سال سن دارند، باید در مصاحبه شرکت کنند.

ادامه مطلب

بیانیه نخست‌وزیر دومینیکا درباره محدودیت‌های موقت روادید شهروندان دومینیکا


طی روزهای اخیر، خبری مبنی بر محدودیت موقت روادید شهروندان دومینیکا منتشر شد . . .

ادامه مطلب
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}