شرایط اخذ پاسپورت و تابعیت دومینیکا

دریافت تابعیت دوم از طریق دریافت پاسپورت دومینیکا، درب های جدیدی را به روی افراد باز میکند. با اخذ پاسپورت دومینیکا، شما میتواند بسیار راحت تر به بازارهای جهانی وارد شوید، کسب و کار خود را گسترش دهید و امکان سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور دنیا را داشته باشید. البته این ها تنها بخشی از مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا است و شما میتوانید سایر مزایای شهروندی دومینیکا را به صورت مفصل تر در وبسایت بخوانید.

مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا

شرایط تابعیت دومینیکا، تقریبا شرایط سختی نیست و شما میتوانید بدون نیاز به مدرک تحصیلی و کاری اقامت دومینیکا را دریافت کنید. البته شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا در روش اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری و اخذ تابعیت دومینیکا از طریق خرید ملک متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به هر صفحه، از شرایط تابعیت دومینیکا و هزینه های امور مربوط به آن مطلع شوید.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری یا خرید ملک در دومینیکا، شما باید مدارکی را به نماینده ارائه دهید که در ادامه میتوانید لیست این مدارک و شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا را مشاهده نمایید

 

شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا

مدارک مورد نیاز و شرایط تابعیت دومینیکا

  • حداقل سن 18 سال برای متقاضی اصلی.
  • در صورت درخواست برای فرزندان وابسته، حداکثر سن 30 سال و در صورت درخواست برای والدین وابسته حداقل سن 55 سال.
  • در صورت درخواست برای خواهر و برادر وابسته حداکثر سن 25 سال.
  • ارائه گواهی عدم سو پیشینه برای کلیه افراد خانوار.
  • ارائه گواهی سلامت پزشکی.
  • ارائه مدارک مبنی بر تمکن مالی، گردش حساب بانکی و غیره.
  • سایر مدارک عمومی شامل: شناسنامه، کارت ملی، پایان خدمت، گواهی تحصیلی.

در بسیاری از کشورها جهت دریافت تابعیت، داشتن مدرک تحصیلی یا تسلط به زبان و الزام زندگی و سکونت ۵ ساله یا بیشتر است ، اما شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا شامل هیچ یک از این موارد نیست و شما میتوانید فقط در 90 روز با صرف هزینه پاسپورت دومینیکا ، اقامت دومینیکا را داشته باشید و دیگر نیازی به اخذ اقامت اولیه یا حضور شما در دومینیکا نیست.

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره و بررسی شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا برای خود و خانواده تان، با مشاورین ما در تماس باشید. کارشناسان ما به صورت دقیق شرایط شما را بررسی میکنند و مدارک شما را با شرایط تابعیت دومینیکا تطابق میدهند. شما و خانواده تان میتوانید در صورت دارا بودن شرایط تابعیت دومینیکا، به راحتی و تنها در طی 90 روز پاسپورت دومینیکا را دریافت نمایید.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت دومینیکا

 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}