دریافت پاسپورت دومینیکا

بدون نیاز به ویزا، به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا سفر کنید

دومینیکا بهترین کشور جهت دریافت پاسپورت دوم است که به‌ منظور جذب سرمایه برای توسعه اقتصاد خود، اقدام به اعطای حق شهروندی و تابعیت در ازای سرمایه‌گذاری یا خرید سهام پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا کرده است.

 دومینیکا یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین راه‌ها برای گرفتن پاسپورت دوم، در کم‌تر از شش ماه می‌باشد.

 

دومینیکا

پاسپورت دومینیکا

کشور دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا

 

 

پاسپورت دومینیکا چیست

شرایط تابعیت دومینیکا چگونه است؟

تابعیت و شهروندی دومینیکا، مادام‌العمر و قابل انتقال به نسل‌های آینده است.

ارزش پاسپورت دومینیکا

ارایه چه مدارکی برای گرفتن پاسپورت دومینیکا لازم است؟

در صفحه مدارک مورد نیاز جهت گرفتن پاسپورت دومینیکا می‌توانید فهرست کامل مدارک موردنیاز پاسپورت دومینیکا را ببینید.

  دومینیکا پاسپورت

  برای گرفتن پاسپورت دومینیکا چه مراحلی را باید طی کنم؟

  مراحل گرفتن پاسپورت دومینیکا شامل مشاوره، تهیه مدارک و عقد قرارداد, بررسی سوابق امنیتی و صدور نامه تاییدیه توسط دولت دومینیکا, پرداخت مبالغ سرمایه گذاری به دولت دومینیکا, صدور گواهی شهروندی دومینیکا و پاسپورت دومینیکا  می باشد.

  ویزای دومینیکا

  هزینه پاسپورت دومینیکا

   

  شما به دو روش امکان گرفتن پاسپورت دومینیکا را دارید:

  • پرداخت مبلغ صد هزار دلار به دولت دومینیکا
  • سرمایه‌گذاری در املاک و سهام مورد تایید دولت دومینیکا

   

  پاسپورت دومینیکا هزینه

  مزایای پاسپورت دومینیکا

  هزینه بسیار پایین، قدرتمند بودن پاسپورت دومینیکا، امکان گرفتن تابعیت دومینیکا برای وابستگان، اقامت کامل دومینیکا با برخورداری از مزایای کامل شهروندان دومینیکا، معافیت‌های مالیاتی و شهروندی مادام‌العمر با قابلیت انتقال به نسل‌های بعدی

  هزینه پاسپورت دومینیکا

  اعتبار پاسپورت دومینیکا چگونه است؟

  به اعتبار پاسپورت دومینیکا می‌توانید به بیش از ۱۴۷کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنید. در رتبه‌بندی جهانی نیز دومینیکا در رده سی و سوم قرار دارد.

   

  شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

  شهروندی از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا، برنامه ای بسیار معتبر است که از سال ۱۹۹۳ در حال اجرا بوده و طبق قانون دومینیکا کاملا تضمین شده است. طبق این برنامه متقاضیان از طریق کمک مالی به اقتصاد دومینیکا امکان دریافت تابعیت برای خود و خانواده هایشان را دارند. تابعیت دوم شما نیز بدون در نظر گرفتن تغییرات سیاسی در دولت دومینیکا لغو نمی شود و به نسل های آینده تان منتقل می شود.

  • جزیره دومینیکا در حوزه دریای کارائیب و بین جزایر گوادلوپ و مارتینیک قرار گرفته است.
  • حکومت این کشور جمهوری پارلمانی بوده و با رئیس جمهور به عنوان رئیس دولت دومینیکا و نخست وزیر به عنوان رئیس کابینه اداره می شود.
  • دومینیکا آخرین جزیره در کارائیب بود که توسط اروپا استعمار شد.
  • اگرچه دومینیکا استقلال خود را در سال ۱۹۷۸ به دست آورد، هنوز هم بخشی از کشور های مشترک المنافع بریتانیا است.
  • دومینیکا شریک و عضو سازمان کشورهای کارائیب شرقی (OECS) است. دومینیکا در تلاش به تنوع بخشیدن به اقتصاد خود، سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی غیر سنتی را تشویق می کند.
  • دومینیکا به دلیل طبیعت شکوفا و تنوع در گیاهان و جانوران، از دومینیکا به عنوان “جزیره طبیعی کارائیب” یاد می شود.

  در ازای کمک مالی به اقتصاد دومینیکا ، متقاضیان و خانواده هایشان می توانند تابعیت دومینیکا را به دست آورند. اگر علاقه مند به دریافت پاسپورت دومینیکا هستید، با تیم متخصص ما برای مشاوره ای کامل و رایگان تماس بگیرید.

   

   

  دومینیکا و مزایای شهروندی آن 

  • سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا با پاسپورت دومینیکا
  • بدون نیاز به سفر یا زندگی در دومینیکا، می‌توانید زندگی منعطفی داشته باشید و با فرصت های سرمایه‌گذاری به کارآفرینی در دومینیکا نیز فکر کنید.
  • چارچوب قانونی و دارای پشتوانه و برخورداری از شرایط کامل شهروندی دومینیکا
  • استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی در دومینیکا
  • رسیدگی سریع به پرونده‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن و دستیابی آسان به پاسپورت دومینیکا
  اقامت دومینیکا

   

  دومینیکا و اخذ شهروندی آن 

  دومینیکا و دریافت شهروندی آن بهترین راه حل برای افرادی است که قبل از کرونا قصد داشتند مهاجرت کنند. بسیاری از افراد تلاش های زیادی برای مهاجرت کرده اند که با پیدایش ویروس کرونا شرایط تغییر بسیار زیادی کرد. همه ی ما میدانیم از قدیم گفته اند زمان از جنس طلاست و باید قدر آن را دانست زیرا حتی ما نمیتوانیم به ۱ ثانیه قبل باز گردیم.

  در زمان کرونا نیازی نیست دست روی دست گذاشته و منتظر باشید تا ببینید اوضاع چگونه خواهد شد. یکی از بهترین و مطمئن ترین راه حل برای این مشکل اخذ تابعیت دوم می باشد. با دریافت پاسپورت دومینیکا شما به راحتی میتوانید تابعیت مادام العمر کشور دومینیکا را کسب کنید و با داشتن تابعیت دومینیکا براحتی از مزایای این فرصت استفاده کنید و تمام شرایط سخت اوضاع کرونا و پس از کرونا را پشت سر بگذارید.با اخذ تابعیت دومینیکا براحتی در کشورهای اروپایی ادامه تحصیل کنید

  پاسپورت دوم چیست؟

  پاسپورت دوم عبارت است از اخذ تابعیت کشور دیگر به غیر از کشور مبدا خود، شما با داشتن پاسپورت دوم همانند شهروند آن کشور محسوب خواهید شد و تمامی امتیازات و ویژگی‌هایی که شهروندان همان کشور در سراسر جهان برخوردار هستند را خواهید داشت. معمولا بسیاری از کشورها اقدام به اعطای پاسپورت دوم نمی‌کنند و فقط تابعیت خود را به رسمیت می‌شناسند. اما در این بین کشورهای زیادی از جمله کشور دومینیکا وجود دارند که شما به راحتی خواهید توانست پاسپورت دوم را دریافت کنید و سفر راحتی به کشورهای زیادی در جهان داشته باشید.

  مزایا و کاربردهای پاسپورت دوم :

  شما با داشتن تابعیت دومینیکا به عنوان تابعیت دوم قادر خواهید بود در کشورهایی که پاسپورت دومینیکا شما اعتبار دارد، به راحتی در فعالیت‌های تجاری شرکت کنید، به تحصیل بپردازید، در حین مسافرت با مشکل زیادی اعم از عدم اجازه ورود به خاک و … رو به رو نشوید و مزایای دیگری از این دست...

  همه این‌ها در عرصه بین المللی باعث می‌شوند تا شما اعتبار بیشتری داشته باشید و به انجام فعالیت دلخواه خود بپردازید. به طور کلی افرادی که شهروندی کشور دیگری را دارند، فرصت‌های بیشتری هم در اختیار خواهند داشت تا به خواسته‌های خود دست پیدا کنند.

   

   

  {{massage_and_class_chat.message}}
  {{massage_and_class_tariff.message}}